Witamy na Stronie Klanu Ekipa, Poświęconemu grze A.V.A

Witamy wszystkich graczy i życzymy wam miłej gry i miłego spędzonego czasu na naszym forum. Pozdrawia Ekipa

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Salon
  •  » Trzeba jakoś rozkręcić forum.

#1 2010-08-11 23:04:53

 HarasimPL

Sierżant

Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 11
Punktów :   

Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Widzę forum elegancko piter przyszykował i chwała mu za to Ale forum ma to do siebie że trzeba coś na nim pisać.  A off topic ma to do siebie że jest luźny dział więc robię ten temacik i sobie można  pogadać. Może zacznę: Grał ktoś w Karme już? Można się zgrać i for fun zagrać kilka rundek

ps: zajebiste staty clanu

Offline

 

#2 2010-08-11 23:08:25

 Piterly

"Semper Paratus"

3283038
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 16
Punktów :   
Ekipa: "Semper Paratus"

Re: Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Chwała mu za to lecz wiecie co zrobiłem rangi na forum iile postow napiszesz taka ranga troche tak wiecie dla fun lecz nie moge rozkminic jeszcze kilku rzeczy ale to pozniej sie zrobi
Karma można pobrac i  zobaczyc jak to  chodzi lecz  po co rozwalac clan w ava i przezucac sie na karma mozna w 2 osoby max i tam niech ludzie tez zrobia ekipe

Offline

 

#3 2010-08-11 23:13:00

 HarasimPL

Sierżant

Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Dlategóż mówię for fun. Sebo zrobił clan w AVA i tak zostanie Karma czysto 4 fun.


EDIT:
Kur** ta gra to masakra grafa jak w wolfie 2d  i lagi w ch** W avie z 2000 pinga lepiej sie grało. Nie polecam mam nadziej że szybko jakiś patch wyjdzie bo to tragedia jest.

Ostatnio edytowany przez HarasimPL (2010-08-12 00:01:04)

Offline

 

#4 2010-08-12 09:35:07

 Represent

Starszy Szeregowy

Skąd: Nakło Nad Notecią
Zarejestrowany: 2010-08-12
Posty: 3
Punktów :   

Re: Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Ja nie grałem w ta gre i nie mam zamiaru grac widzialem krotki filmik (tzw. gameplay) i nie polecam wole jednak ave szatan. Pozdrawiam

Offline

 

#5 2010-08-14 10:09:30

cacpeR

Kapral

Zarejestrowany: 2010-08-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Trzeba powiedzieć sebie żeby wrzucił adres stronki na stronę ijji clanu do Clan Community: będzie łatwiejsza do odnalezienia dla nowych

P.S Harasiim przestań podniecać się statami xd jak zaczniemy wygrywać z epiciem itp to będziemy mieć powody do zadowolenia a na razie jedziemy nobow:))

AVEEE

Offline

 

#6 2010-08-14 11:51:48

 HarasimPL

Sierżant

Skąd: Wałcz
Zarejestrowany: 2010-08-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Trzeba jakoś rozkręcić forum.

E tam coś na forum trzeba pisać w takim dziale, poza tym nie rozumiem problemu trzeba zachwalać clan ;P

Btw W jakie gry od ijji jeszcze gracie?

Offline

 
  • Index
  •  » Salon
  •  » Trzeba jakoś rozkręcić forum.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.czarnyodyniec.pun.pl www.etiiiiiiiiii.pun.pl www.dmasg.pun.pl www.wydarzeniakolobrzeg.pun.pl www.csctuchola.pun.pl